Published On: 6 Qershor, 2016

Nëna e vajton vajzën 3-vjeçare e mbytur nga shembja e objektit në Prizren (Video)

Nëna po vajton për vajzën 3-vjeçare që i vdiq dhe tjetrën 10 vjeçe, që po trajtohet këtu në spitalin e Prizrenit.

E gjitha ndodhi kur u shemb muri i këtij objekti të vjetër, duke i zënë vajzat që po luanin nën të, njofton Klan Kosova

Menjëherë në vendin e ngjarjes janë ofruar policia, zjarrfikësit dhe ndihma e shpejtë.

Lajmi për vdekjen e fëmijës e mërziti shumë këtë pjesëtar të forcave të rendit.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...