Published On: 8 Korrik, 2017

Në Velipojë pushuesit s’hyjnë dot në det: Erë e rëndë, kemi frikë (Foto)

Një skandal mjedisor ka ndodhur në Velipojë ku një person raportohet të ketë hedhur një kafshë të ngordhur në mes të detit.

Qytetarët të tmerruar tregojnë për Shkodra News se po vjen një erë e rëndë dhe kanë frikë të futen në ujë.

Autoritetet duhen të marrin masa emergjente për këtë rast të paprecedentë. Pas ngjarjes ka reaguar policia.

Qytetarët raportojnë se një skaf i policisë kufitare është parë teksa komunikon me një barkë private e cila e ka tërhequr kafshën duke e larguar.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...