Published On: 7 Gusht, 2016

Në spitalin e Shkupit janë sjellur mbi 30 të plagosur me plagë të rënda

Në spitalin e qytetit të Shkupit “Shën Naum i Ohrit” janë sjellur mbi 21 të plagosur, të gjithë me thyerje të këmbëve dhe duarve, ndërsa ata me fraktura po i nënshtrohen operacionit.

Nuk ka asnjë pacient për momentin në rrezik për jetën, informojnë nga spitali i qytetit, njofton TetovaSot.

Në Qendrë Emergjente, janë sjellur 11 persona me fraktura dhe plagë të thella.

Është sjellur edhe një fëmijë 8 vjeç tek i cili është konstatuar vetëm vdekje e tij./TetovaSot
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...