Published On: 23 Prill, 2016

Në Shqipërinë e Edi Ramës i moshuari i vë flakën vetes (Video)

Një i moshuar tenton të djegë veten me benzinë në mes të Tiranës Ngjarja ka ndodhur sot paradite në Bulevardin Dëshmorët e Kombit, para Piramidës.

I moshuari Qazim Gapi ka hequr rrobat dhe ka hedhur benzinë në trup. Dëshmitarë thonë se, ai nuk ka lejuar askënd të afrohet.

E menjëhershme ka qenë ndërhyrja e policisë, që ka shpëtuar të moshuarin.

 
Displaying 2 Comments
Have Your Say
 1. Krenari thotë:

  Mos e kallni veten,por kalleni berishen,qe ju sundoj per 25 vite,ja u nxjerri tomlin e nones,as mishin ne eshtra ky barbar nuk ju ka lene,tipat si ky duhet largu njehere e pergjithmone nga parlamenti dhe kurr aty te mos jene me,se sherri i berishes,sot jan shqiptaret ku jane.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(2) Nuk Pelqej(2)
 2. Gazetari Darsise thotë:

  Perse nuk djegin Veline por djegin vehten

  Përgjigjiuni
  Pelqej(2) Nuk Pelqej(2)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...