Published On: 14 Shkurt, 2016

Në Shkup promovohet romani “Ulurima e ujkut”

 

Ambasada e Kosovës në Maqedoni, më 15 shkurt 2016, në ora 19:00, në Qendrën Kulturore Informative (Kulturno Informativen Centar), në Shkup, organizon promovimin e romanit të Ag Apollonit “Ulurima e ujkut”, të përkthyer në maqedonisht dhe të botuar nga Shtëpia Botuese “Goten”. Për librin do të flasin studiuesi Robert Alagjozovski dhe ambasadori Ylber Hysa.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...