Published On: 23 Shkurt, 2016

Në shitje një produkt i çuditshëm: “Shes këta dy se s’po na vyn”

Shprehja e paknaqësive me udhëheqësit e shtetit po e kalojnë edhe imagjinaten.

Diçka e çuditshme është nxierr në shitje përmes internetit, dikush ka vendosur të “shes” një produkt të çuditshëm, e ai është kryeministri i Kosovës Isa Mustafa dhe zëvendësi i tij Hashim Thaçi.

Në faqen e internetit ku reklamohen shitjet e produkteve dhe mjeteve të tjera, dikush ka vendos t’i “shes” dy udhëheqësit qeveritar me përshkrimi “Shes këta dy se s’po na vyn”,transmeton Magazina.al

E në lokacionin e përsonit që ka regjistruar shpalljen është qyteti i Skenderajt, qytet nga vjen edhe zëvendëskryeministri Thaçi./Magazina.al

thaci-e-mustafa

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...