Published On: 5 Nëntor, 2016

Në Prizren qe katër ditë është zhdukur një vajzë e mitur

Policia e Kosovës ka njoftuar se që nga data 01.11.2016, një vajzë e mitur në Prizren është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

“Prizren 04.11.2016 – 11:10. Ankuesi mashkull K-Shqiptar ka raportuar se nga data 01.11.2016 vajza e tij viktima femër K-Shqiptare e moshës së mitur është largua nga shtëpia dhe nuk dihet se ku gjendet. Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin”, thuhet në raportin e policisë./Gazeta Express

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...