Published On: 20 Janar, 2016

Në Prishtinë aktualisht shënohet temperatura -17C (Foto)

Mbi vendin tonë po vazhdon të mbretëroj mot i ftohtë me temperatura prej – 17 gradë celsius.

Mbrëmë dhe sot në vendin tonë kanë qenë temperaturat më të ulëta ku për sot ishte paralajmërua se temperaturat do të silleshin nga -16C deri në -10C, derisa aktualisht temperatura është -17C në Prishtinë.

Edhe në ditët në vazhdim do të jetë mot i ngjashëm me intervale me diell dhe temperatura deri në -14C.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...