Published On: 27 Maj, 2017

Në Prelez të Ferizajt aksident komunikacioni me fatalitet

Në Prelez të Ferizaj rreth orës 10:300 ka ndodhur një aksident komunikacioni me ç’rast drejtuesi i kombit ka humbur jetën.

Në vendin e ngjarjes kanë dal ekipi I Emergjencës së QKMF-së dhe policia.

Sipas mjekut kujdestarë në Emergjencën e QKMF-së Naim Çerkini ekipi i emergjencës vetëm ka konstatuar vdekjen drejtuesit të makinës.

Sipas dëshmitarëve okular të cilët kanë tentuar të ndihmojnë në këtë rast thuhet se vozitësi i automjetit menjëherë pas aksidentit ka qene pa shenja jete.

Viktima është mashkull i moshës rreth 55-60 vjeçare.

Bëhet e ditur se nga ky aksident përveç viktimës nuk ka tjerë të lënduar.

Policia po merret me rastin dhe shkakun e aksidentit.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...