Published On: 4 Janar, 2016

Në pishinë me sexy Rita Oren

I përshtatet shkëlqyeshëm kënga e saj So Hot Right Now, dhe Rita Ora u pa të ishte mjaft e relaksuar gjatë qëndrimit në Pishinë, në Miami të dielën.

25 vjeçarja, ekspozoi linjat e saj të përkryera në bikini me lule në formë trekëndëshi, teksa shfrytëzonte kohën e lirë pas X Factor.

Ajo po ashtu, ka veshur një fustan polka të lidhur rreth belit, ndërsa ekspozonte edhe këmbët sexy./BS

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...