Published On: 29 Janar, 2016

Në Obiliq vidhen pajisje muzikore në vlerë 2000 euro

Një personit nga Obiliqi, dje i janë vjedhur disa pajisje muzikore në vlerë të 2000 euro. Personat e dyshuar kishin thyer shtëpinë e viktimës për të realizuar vjedhjen.

Policia e Kosovës njofton se pas një pune Operativo –hetimore, njësitë policore kanë arrit të identifikojnë dhe arrestojnë dy të dyshuar meshkuj të komunitetit ashkali dhe një mashkull shqiptar Shtetas i Maqedonisë. Me urdhër të prokurorit, dy nga të dyshuarit dërgohen në mbajtje.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...