Published On: 1 Prill, 2016

Në një qytet të Kosovës u vodhën 600 euro veshmbathje

  • Është arrestuar një i dyshuar në fshatin Lloshkobare të Ferizajit pasi që i njëjti kishte vjedhur me veshmbathje në vlerë rreth 600 euro. Njësitet policore kanë gjetur dhe konfiskuar sendet e vjedhura, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, transmeton Express.

Njoftimi i plotë i Policisë:

Fsh. Lloshkobare, Ferizaj 31.03.2016-18:00.  Është arrestuar i dyshuari mashkull K/shqiptar pasi që i njëjti kishte vjedhur veshmbathje në vlerë rreth 600 €, në shtëpinë e viktimës mashkull K/Shqiptar. Njësitet policore kanë gjetur dhe konfiskuar sendet e vjedhura, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...