Published On: 30 Shtator, 2016

Në muajin mars Maqedonia destabilizohet?!

Maqedonia do të destabilizohet në fillim të vitit të ardhshëm, incidentet mund të jenë të përmasave të mëdha. Këtë alarm e ka ngritur bashkëbiseduesi në emisionin “Në qendër” të drejtuar nga Vasko Eftov, transmeton Zhurnal.

Sipas këti bashkëbiseduesi Maqedoninë e presin ditë të zeza ku nga muaji mars e deri në muajin shtator të vitit të ardhshëm priten trazira të reja dhe skenare të cilat askush nuk mund ti prognozon.

“Atë që unë e di në formë matematikore, të cilën e njoh, ajo është e pamundur që mos të ndodh”, ka deklaruar bashkëbiseduesi.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. ARBER thotë:

    fenomenet politiko-sociale mund te analizohen por kurresesi nuk munde te matematizohen

    Përgjigjiuni
    Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...