Published On: 23 Gusht, 2016

Në mesin e viktimave edhe një kamarier i cili ka qëlluar rastësisht në vend të ngjarjes

Urime të Koha.net bëjnë me dije se në mesin e viktimave janë dy vëllezër dhe një kamarier. Ky i fundit ka qëlluar rastësisht në vend të ngjarjes kur kanë nisur të shtënat.
Zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Gjakovës, Lirie Podrimaj ka konfirmuar vrasjen e tre personave në rrugën “Ismail Qemali” në Gjakovë.
“Rreth orës 16:30 Policia e Gjakovës ka marrë informatë se në rrugën “Ismail Qemali” ka pasur të shtëna me armë dhe menjëherë është përgjigjur duke dalë në vend të ngjarjes. Aty ka gjetur tre persona të vdekur, për motive akoma të paqarta. Të tre janë të gjinisë mashkullore, mes moshës 25-35 vjeç”, ka thënë ajo për koha.net.
Podrimaj po ashtu ka konfirmuar se të dyshimtit për këtë rast janë në arrati.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...