Published On: 10 Prill, 2016

Në LDK nuk ka veç hajna e të shantazhuar, por edhe deputet të Erdoganit

  • “DEPUTETJA E ERDOGANIT”

Shkruan: Xhevat Rexhaj

Sa herë kam shkrue, shumë herë qe besa, se në LDK ka hajna, ka tucana, ka të shantazhuar dhe ka përkrahes edhe të talebanizmit mjerisht. Rasti ma i freskët është sot, me një deputete që merr rrogën në emën të LDK-së e Kosovës, por në realitet po tregon se është deputete e Erdoganit… Kjo fare deputete sot ka hapur një ” serial” në fb me e promovue turqen, dhe me i thirrë miqtë (që mjerishte ishin shumë) të diskutojne tyrqe ngase po shkojka në shtetin e Erdoganit, por me para të shtetit, apo private nuk po e di…
Turp, pisllëk një deputete që nuk i ndihet zani në parlament komunikon turqisht me shqiptarë… apo turq, nuk po e marrë vesh tash. ‘GYNAJDEN E COK GYSEL ARKADASHA’ është kontributi i deputetes, fatkeqësisht të LyDyKy-së! Ehhhhh lexoni komentet ne postimin e saj, krejt erdoganqe…

(Deputetja Njomza Emini)

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...