Published On: 5 Maj, 2016

Në Kuvend edhe Opozita, kontrolle të rrepta

Kontrolle të rrepta janë duke u zhvilluar në çdo hyrje të Kuvendit të Kosovës, aty ku pas pak çastesh pritet të mbajë një fjalim përfaqësuesja e lartë e Bashkimit Evropian Federica Mogherini.

Pas shumë seancave të Kuvendit të Kosovës, me mungesë të Opozitës, sot janë parë të hyjnë në këtë ndërtesë edhe deputetët si Visar Ymeri dhe Donika Kadaj – Bujupi.

Ata ashtu edhe siç kanë thënë më herët do të marrin pjesë në këtë seancë solemne që është organizuar pas marrjes së rekomandimit për liberalizim të vizave./KosovaPress

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...