Published On: 5 Gusht, 2017

Në këtë tarracë turistët rreziten krejtësisht nudo (Foto)

  • Metropoli britanik i Londrës ka terracën e parë në botë ku mund të bëhet banjo dielli zhveshur komplet, që shihet si një përpjekje për të nxitur sa më tepër turistët.

Tarraca e lartë në sheshin e Parlamentit, ofron pamje spektakolare të disa objekteve më atraktive të qytetit, përfshirë Big Ben, Syri i Londrës dhe Ëestminster Abbey.

Vizitorët mund të shijojnë rrezet e diellit dhe të përballojnë temperaturat e larta që shoqërojnë Londrën gjatë verës.

Është menduar edhe një bar i hapur, ku njerëzit mund të shijojnë pije freskuese.



A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...