Published On: 1 Qershor, 2016

Në Istog rrëzohet hulaja, lëndohen 7 nxënës

Në qytetin e Istogut përkatësisht afër Xhamisë së qytetit, është rrëzuar hulaja në të cilën kanë qenë duke u hulatur rreth 7 nxënës.

Nxënësit janë dërguar për trajtim mjekësor në spitalin e Pejës, ndërkohë që policia ka dalur në vendin e ngjarjes.

Lexuesit e Gazetës Express kanë dërguar fotografi nga vendi i ngjarjes.

Gazeta Express do të vazhdojë raportimin për këtë rast.

(E plotësuar) Xhevat Ibraj nga policia rajonale e Pejës konfiromi për Gazetën Express se nxënësit e lënduar janë jashtë rrezikut për jetë. Si dhe dyshohet se hulaja është rrëzuar për shkak të problemeve teknike.

Ndërsa lexuesit e Gazetës Express bëjnë të ditur se nxënësit vijnë nga një shkollë e qytetit të Podujevës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...