Published On: 12 Janar, 2016

Në Fushë Kosovë gjendet një mjet shpërthyes (Foto)

Një mjet i dyshimtë shpërthyes është gjetur në një rrugë në Fushë Kosovë, nga Policia e Kosovës.
Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitet përkatëse, të cilat edhe kanë larguar çantën nga ty, raporton lajmi.net

Rastin për lajmi.net e ka konfirmuar edhe Policia  e Kosovës. Flora Ahmeti zëdhënës e PK-së, për rajoni e Prishtinës, ka thënë se ekipet përgjegjëse janë në teren dhe se po presin ekzaminimin.

“Rreth orë 10 kemi marr informacionin se në rrugën  “Dardania” në Fushë Kosovës, është gjetur një çante e barkarisur, ekipet policore janë në vendin ngjarjes dhe janë duke u marr me rastin.

lajmi.net.sh1

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...