Published On: 9 Gusht, 2016

Në Drenas treni godet veturën, gjashtë të lënduar (Foto)

Gjashtë persona janë lënduar, përfshirë këtu edhe dy fëmijë, pasi një veturë është goditur nga treni në afërsi të Drenasit.

Ekonomia Online raporton se aksidenti ka ndodhur sot pasdite në fshatin Dobroshec të Drenasit.

Vetura “Opel Insignia”, me targa të huaja, është goditur nga treni që po udhëtonte nga Fushë-Kosova në drejtim të Pejës.

Në momentin e aksidentit, në veturë kanë qenë gjashtë persona: shoferi i veturës, tri femra pasagjere dhe dy fëmijë.

Nuk jepen detaje për gjendjen e të lënduarve.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...