Published On: 27 Dhjetor, 2015

Në Deçan përsëri të shtëna armësh, arrestohet një person

Në fshatin Kodrali të Deçanit, mbrëmë rreth orës 23:15, gjatë një ahengu familjar një i dyshuar mashkull ka shtënë me armë zjarri, njofton Policia e Kosovës.

Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë konfiskuar armën automatike të tipit AK-47 të prodhimit kinez dhe një karikator.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...