Published On: 28 Shtator, 2016

Në çfarë rrethanash vdiq vajza që ra nga kati i gjashtë në Dardani

Ende nuk dihen motivet e rënies së vajzës 34 vjeçare e cila sot gjeti vdekjen në lagjen Dardania, saktësisht përball shkollës “Xhemajl Mustafa. 34 vjeçarja vdiq në vendin e ngjarjes.

Lajmin për Gazetën Express, e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë, Flora Ahmeti.

Sipas saj, viktima rreth orës 10:00 të mëngjesit të sotëm ka rënë nga ndërtesa. Ahmeti nuk ka dhënë detaje se nëse viktima ka kryer vetëvrasje apo ka rënë aksidentalisht.

“…në vend të ngjarjes ka dalë policia dhe ekipi mjekësor të cilët kanë konstatuar vdekjen e viktimës. Ndërsa trupi i pajetë është dërguar në obduksion. Pa u zhvilluar hetimet preliminare, nuk mund të themi nëse është hedhur apo ka rënë aksidentalisht”, ka thënë Ahmeti./GazetaExpress/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...