Published On: 8 Qershor, 2016

Në arat e Edvin Shullazit dhe Saje Qorrit… tani në Shkodër (Foto)

Ish-kryeministri i vendit, Sali Berisha, ka postuar në rrjetet sociale, denoncimin e një qytetari për të mbjellat me drogë në zonën e veriut të Shqipërisë, në rrethinat e Shkodrës.

Së bashku me foton, ish-kryeministri shkruan: “Ne arat e Edvin Shullazit dhe Saje qorrit ne rrethinat e Shkodres”

sali-hashash

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...