Published On: 10 Maj, 2016

Ndue Ftoni organizon në Qendrën “The Imperial House”, “Darka Shkodrane”

 

Për të tretin vit biznesmeni Ndue Ftoni organizon në Qendrën “The Imperial House” aktivitetin “Darka Shkodrane” me këngë dhe aheng shkodran. Sivjet aktiviteti zhvillohet ditën e Premete me datën 13 maj 2016 me fillesë në orën 7:00 të darkës. Për këtë aktivitet është ngritur një grup organizativ me të cilët është zhvilluar një bisedë nga televizioni i komunitetit shqiptar në Michigan ACTV, të cilen ne po e japim të plotë. Për detaje më të hollësishme rreth aktivitetit ndiqni bisedën.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...