Published On: 11 Shkurt, 2016

Ndryshohet gjyqtari i ndeshjes Juventus-Napoli

  • Nicola Rizzoli nuk do ta gjykojë derbin e së shtunë ndërmjet Juventusit dhe Napolit.

Gjyqtari që gjykoi në Kupën e Botës 2014 ishte paraparë që ta gjykonte këtë sfidë, por ai ka pësuar një lëndim dhe do të ndryshohet.

Premium Sport shkruan se në vend të tij do të jetë Orsato që kishte gjykuar edhe ndeshjen e parë.

Orsato po ashtu është gjyqtar i UEFA-s dhe FIFA-s, që ka gjykuar këtë sezon ndeshjen Milan – Roma.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...