Published On: 25 Prill, 2017

Ndryshimi i Bleonës ndër vite, nga mosha apo operacionet plastike? (Foto)

Këngëtarja Bleona Qereti që nga vogëlia është e njohur për publikun.

E gjithë këto kohë, ajo ka pësuar një mori ndryshimesh dhe duket se të gjitha nuk janë nga mosha, shkruan lajmi.net

Në një foto të hedhur në Instagram nga faqja ‘Vipat e Bllokut’, vërehet qartë një ndryshim i madh.

Duket se Bleona ka kryer operacione plastike dhe më së shumti vërehet tek hunda e saj dhe mollëza!

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...