Published On: 28 Janar, 2016

Ndryshime të mëdha në WhatsApp (Foto)

  • Aplikacioni për mesazhe që është në pronësi të Facebook pritet të vijë me disa veçori mahnitëse pasi u bë e ditur se ai do të jetë pa pagesë për gjithë jetën.

Përveç se njoftoi se do të jetë pa pagesë, WhatsApp ka në plan që të integrohet në Facebook. Për më tepër, WhatsApp pritet të sjellë video-thirrjet dhe shpërndarjen e dosjeve në aplikacion.

Me këto ndryshime, informacionet tuaja të WhatsApp do të mund të shpërndahen lehtë nga ju me Facebook, falë cilësimeve të reja në llogarinë tuaj, shkruan Gazeta Express.

Kështu, ju do të mund t’i shpërndani gjërat që postohen në Facebook direkt në WhatsApp, pasi kjo është bërë e ditur kohët e fundit sipas disa fotografive të postuara online. /GazetaExpress

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...