Published On: 31 Mars, 2016

Ndrron mendje Musa: Nuk jap dorëheqje

Zv.Kryeministri i Maqedonisë, Musa Xhaferi ka folur për audio-incizimet e fundit që u publikuan në rrjetet sociale, poashtu edhe për dorëheqjen e tij të mundshme nga posti i zv.Kryeministrit.

“Nuk është e vërtetë, ato janë spekulime mediatike. Unë mbetem në postin e zv.Kryeministrit, ndërsa lajmet e fundit janë spekulime të cilët ju kontribojnë qarqeve të caktuara”, ka deklaruar për Zhurnal, Xhaferi.

Xhaferi gjithashtu ka fol edhe për audio-inçizimet e publikuara në internet ku thuhet se Ermira Mehmeti dhe Musa Xhaferi shkëmbejnë biseda erotike.

“Audio-inçizimet janë të pavërteta dhe janë të inskenuara nga njerëz të cilët shantazhojnë funksionarët e BDI-së” përmbylli Xhaferi.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...