Published On: 22 Prill, 2017

Ndodh edhe kjo: Dy shqiptarë shkojnë me Golf 2 në New York (FOTO)

Dy shqiptar nga Kosova e kanë bërë një ide briliante duke shkuar me makinën e tyre të preferuar në SHBA

Këta janë Lorik dhe Lirak Prelvukaj, të cilët e kanë ekspozuar makinën Volkswagen Golf 2 në sheshin kryesor të New Yorkut, Times Square.

Dy shqiptaret, që janë edhe pronarë të makinës, kanë thënë për mediat se ky tip makine është e para që është fotografuar në sheshin Times Square.

Sigurisht, dy djemtë meritojnë një shpërblim të majmë nga kompania e Vokswagen, edhe pse shkuarja atje me Golfin e tyre është vullnetare.

Sigurisht ai ka arritur në metropolin amerikan me ndonjë anije cargo.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...