Published On: 22 Gusht, 2016

Ndocaj ndërron mendje: Brigjet në Sarandë, të mrekullueshme

Dje deputeti Eduart Ndocaj do të shprehej se turizmi në jug të vendit për sa i takon krahasimit me resortet e vendeve evropiane, është 200 vjet prapa.

Por sot, i ftuar nga disa biznesmenë lokalë të cilët i kanë shtuar një drekë, Ndocaj duket se ka dnërruar mendje dhe ka bërë një kthesë 180 gradë.

Duke lavdëruar lokalin ku ishte ftuar, Ndocaj shkruan: “24 ore nga kritikat e mia per shermbimin dhe kulturen e turizmit ne Sarande, ja sinjali i pare se Saranda ka dhe ambjente te standardeve dhe te cilesise se larte. Fale Vellezerve Myrtaj kjo parajse e vogel te surprizon per sherbimin, bukurine dhe relaksin. Nga ambjenti me mireprites dhe relaksues ne Sarande pershendes gjithe moralistat dhe ftoj te gjithe politikanet shqiptarë ti kalojnë pushimet në brigjet tona të mbrekullueshme”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...