Published On: 4 Qershor, 2016

Ndjekje e zyrtarëve të Agjencisë së Kadastrit si në filma

Një zyrtarë nga Agjencia e Kadastritë Kosovës, së bashku me shoferin dhe tre punëtor të tjerë të kësaj agjencie, derisa ishin duke lëvizur me veturë zyrtare Honday 3Z, tre të dyshuar, kanë hap derën e pasme të veturës duke tentuar ta nxjerrin njërin nga personat në veturë, mirëpo ngasësi ka arrit të largohet me shpejtësi.

Rasti ka ndodhur në Prishtinë, me ç’rast njëri nga të dyshuarit ka bërë me ngjyrë një pjesë të veturës.
Nuk raportohet për të lënduar, përderisa rasti është duke u hetuar nga njësitet relevante

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...