Published On: 5 Shtator, 2016

Ndiqeni LIVE votimin për liberalizimin e vizave për Kosovën

Komiteti për të drejtat dhe liritë civile dhe punë të brendshme në Parlamentin Evropian ka nisur diskutimet mbi pikat e rendit të ditës.

Në pikën e 8-të rendit të ditës pritet të votohet draft rregullorja për liberalizimin e vizave me Kosovën.

Diskutimi për Kosovën pritet të nis pas pak ku Kosova shpreson të marr dritën e gjelbër në avancimin e çështjes së liberalizimit të vizave./Zeri

Ndiqeni LIVE mbledhjen e Komitetit. Klikoni KETU

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...