Published On: 5 Tetor, 2016

Ndeshja e shumëpritur Kosovë – Kroaci

 

Nesër me 6 tetor, zhvillohet ndeshja e shumëpritur  Kosovë – Kroaci, ku edhe kësaj here si vetiniciatore, KD Events & Communications organizon transmetimin publik  për të gjithë sportdashësit që nuk do të kenë mundësi të udhëtojnë për në Shkoder do ta kenë mundësinë që në ambient të hapur t’a përcjellin ndeshjen, prandaj ejani te perjetoni ndeshjen ne maksimum nen atmosferën impozante, me ekrane gjigant, zërim profesional, fishekzjarr  dhe shume surpriza tjera.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. fery thotë:

    …cdo gje po shkon sipas planit perveq mungeses se nji stadiumi me standarde te UEFA -se i cili kosoves dhe perfaqesueses se saje te futbollit i mungon dhe ky eshte shkaku pse FFK ishte e shtrenguar te kerkoje zgjidhje nga UEFA , e cila u gjete ne “loro boriqi ” te shkodres mirpo , mediat sllovene e kroate shkruajne ne portalet e tyre elektronike se cfare paska be kosova 17 vite pase clirimit kure s paska mund ta ndertoje nji stadium me parametra qe kerkohen dhe , se paku me 20.000 ulese…?
    Edhe ne po ua bejme autoriteteve te shtetit tone te njejten pyetje por , per dallim nga fqinjet tane dashamires kroat e slloven , ne jemi taksapagues dhe votues andaj , pergjegjesia pse s kemi nji stadium futbolli me standarde te UEFA -se me shume bie mbi ne , taksapaguesit e kosoves qe s kemi dijte te kerkojme apo, s kemi dashte te kerkojme ate cfare na duhet apo , edhe njera edhe tjetra bashke..??

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...