Published On: 7 Korrik, 2016

Ndeshja e madhe, Gjermani – Francë

 

Prishtina Football Fest, transmeton sot në sheshin Skenderbeu, ndeshjen derbi të gjysëm finales, ndërmjet Gjermanisë dhe Francës.

Ekipi i Francës luan në shtëpi ku ka përkrahjen e publikut dhe presionin që me çdo kusht të fitoj dhe vazhdoj më tutje, kurse kombëtarja e Gjermanisë është kampion botëror dhe favorit i ndeshjes së sotme.

A do të jetë kjo ndër ndeshjet më të rëndësishme dhe të bukura të kampionatit evropian EURO 2016, pritet të shihet.

Prishtina Football Fest ofron rehatin e përcjelljes së ndeshjes me LED Full HD, zërim profesional, pije, kafe, Grill dhe snacks, duke sjellur ndjesinë e stadiumit në qendër të Prishtinës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...