Published On: 25 Prill, 2016

Ndërron jetë Mona, nëna e Adelinës dhe Zanfinës

Mona, nëna e këngëtareve të njohura Adelina dhe Zanfina Ismajli ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm.

Mësohet se Mona vuante nga një sëmundje qe një kohë të shkurtër, së cilës nuk arriti t’i përballoi.

Ajo ishte e njohur në botën e showbizit dhe televizionit pasi ishte shtylla kryesore dhe qëndronte prapa çdo suksesi të vajzave të saj.

mona11

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...