Published On: 17 Qershor, 2016

Ndërpritet loja Çeki-Kroaci, tifozët kroat hedhin mjete piroteknike

Është hera e parë që ndërpritet një lojë futbolli në këtë kampionat europian për shkak se tifozë të pakujdesshëm kroat kanë hedhur mjete piroteknike në fushë, në anën e portës çeke.
Pas rreth dy minuta ndërprerje ndeshja vazhdoi pasi tifozët zbrazën një pjesë të tribunës, dhe dëgjuan vërejtjet e lojtarëve dhe të konferencierit kroat.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...