Published On: 31 Korrik, 2016

Nderime për Agim Mehmetin, ditën e mërkure

 

Me rastin e njëvjetorit të ndarjes nga jeta të bashkëshortit, babait, vëllaut tonë Agim Rrustem Mehmetit, do të organizohen nderime te varri i Agimit, ku do të bëhet zbulimi i pllakës përkujtimore. Ftojmë të gjithë të afërmit dhe farefisin e gjerë, bashkëpuntorët dhe dashamirë të tij, të cilët na nderuan dhe ngushëlluan me rastin e përcjelljes së tij për në amshim, të marrin pjesë në këtë nderim.
Pas nderimit te varri i Agimit do të mbahet një takim përkujtimor. Nderimi do të mbahet me datën 03 gusht 2016 (e mërkure), në ora 11:00 te varrezat e fshatit Botushë.
Me nderime familja Mehmeti

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...