Published On: 9 Gusht, 2016

Ndaloj terroristët tuaj kryetar…

 

Naim Miftari

8.230 hektarë tokë që po ia ‘fal’ apo po ia shet me ndonjë biznes sekret me ‘Malboro’ presidenti Thaçi Malit të Zi, po shkojnë për lesh të ‘bubit’. Ndërsa, për ta legjitimuar këtë po bëhen kinse sulme ndaj Parlamentit, njëherë me Zollë, dhe pastaj me bombë, kinse e sulmoi dikush shtëpinë e Murat Mehes…

Presidentin e pakicave Hashim Thaçin e kam kundërshtar personal, por me ia dhënë dorën për këto aksione kinse të armatosura, jo parlamentit, jo Mehes e ku me dit kë do ta sulmojnë nesër, a vet Hashim Thaçin e “pafajshëm” shumë larg, sa për alibi në Rio të Brazilit…e kush e di se ku!

Tha se po luan qoke (!) me Amerikë, e jo se me neve. Hashim luaj derisa një ditë të mbetet shuli i derës n’dorë, ja dera në krye tëndin.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...