Published On: 19 Shkurt, 2016

Ndalohet deputeti Pal Lekaj

 

Sapo është ndaluar nga policia civile në Kuvend deputeti I AAK-së, Pal Lekaj. Ai u mor me forcë që të kontrollohej. Lekaj tha se nuk ishte asgje serioze dhe nuk kane i gjetur asgje. Shqiptari.eu

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...