Published On: 17 Prill, 2016

“Ndahet” nga jeta Vesel Kurtishaj i “Big Brother”

Për të gjitha fanset e Veselit, kemi një lajm jo të mirë. Ish-konkurrenti i “Big Brother” ka “vdekur”, të paktën sipas Gjendjes Civile Ovaj. Fatmirësisht, Veseli ka vdekur vetëm në certifikatë, pasi ai është shëndoshë e mirë.

Kështu, Veseli kishte shkuar për të tërhequr një certifikatë lindjeje, por ka marrë atë të vdekjes. Si një djalë i qetë, ai e ka marrë me shaka këtë, duke e postuar certifikatën e vdekjes në Facebook.

“Njoftojme miq dhe dashamire… hahahahaha ????????. Shkon njeri me nxerr certifikate lindjeje edhe kur del e merr vesh qe ka vdek ????????. Ndodhin te tilla gabime #itskosovalifestyle”,- ka shkruajtur ai.

certifikate

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...