Published On: 24 Dhjetor, 2015

National Geographic zgjedh fotot e vitit 2015

Nacional Georgaphic ka zgjedhur fotografitë e saj më të mira për vitin 2015, ku përfshihen liqene të ngrira, kandil deti dhe pinguinë shumë të shpejtë, transmeton arbresh.info. Revista ka zgjedhur disa nga imazhet e saj të preferuara të 2015 të bëra nga fotografët e stafit si dhe nga komuniteti online i fotografive Your Shot.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...