Published On: 13 Shtator, 2016

Nard Ndoka, ashtu siç nuk e keni parë kurrë (FOTO)

Nard Ndoka vjen në ekranin e Televizionit Klan, jo si politikan por tashmë si një balerin ‘profesionist.’

Nën koreografinë e Albi Nakos, politikani ka treguar se di të bëjë më tepër se sa vetëm politikë, di edhe të vallëzojë më së miri.

99

I shoqëruar nga partnerja e tij në garë Greta Koçi, ata kanë ardhur me një kërcim në tingujt e “L’emocione non ha voce”, të Adriano Celentano duke i kaluar pritshmëritë e jurisë.9

Nuk kanë munguar komplimentet nga ana e jurisë të cilët i kanë dhënë pikë maksimale dhe duartrokitjet e publikut në sallë. Me koreografinë e tij Ndoka zë frontin duke u renditur në vendin e parë./tvklan.al

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...