Published On: 22 Janar, 2016

Nano: Ramën e mora me thonj të paprerë nga Parisi dhe e bëra kryeministër

Kryeministri Edi Rama ishte në qendër të kritikave këto dy ditë për shkak të 21 Janarit.

Ai postoi një foto duke bërë homazhe në vendin ku u vranë katër persona, por komentuesit e kishin mendjen tek inicialet E.R. tek këmisha e kryeministrit.

Jo vetëm kaq, por ata kishin pikasur edhe thonjtë e paprerë.

“Mirë ti, po stafi që merret me pamjen tënde nuk të thotë një lalf për ata thonjtë,” i thotë një komentues.

Dhe kjo te ben te kujtosh shprehjen e ish-kryeministrit Fatos Nano se “Ramën e mora me thonj të paprerë nga Parisi dhe e bëra kryeministër”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...