Published On: 13 Shkurt, 2016

Nainggolan: Fitore me shpirt, tani e presim Realin

  • Mesfushori i Romës, Radja Nainggolan ka mbetur i kënaqur me fitoren e arritur ndaj Carpit.

Roma fitoi në një terren të papërshtatshëm që ishte i rënduar nga rëniet e shiut.

Belgu ka thënë se fitorja ndaj Carpit ishte me shpirt pasi ai dhe shokët luftuan shumë.

“Ishte një fitore e madhe. Fitore me gjith shpirtë pasi luftuam për këto tri pikë mbrëmë”.

“Dzeko e tregoi vetën se është një lojtar i madh dhe shënoi gol atëherë kur më së shumti nevojitej”.

“Tani e presim Realin. Nuk mund të them se është e pamundur pasi me një lojë të diciplinuar mund t’i marrim tri pikë”, deklaroi Nainggolan.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...