Published On: 19 Shkurt, 2016

Naim Gashi zgjidhet anëtar i ri i Bordit të RTK-së

Kuvendi ka zgjedhur një anëtar të Bordit të RTK-së. Anëtari më i ri është zgjedhur Naim Gashi ndërsa në garë kanë mbetur Naim Zeqiri dhe Fadil Miftari sepse nuk kanë marrë votat e mjaftueshme për t’u zgjedhur anëtar i ri.

Nga kjo garë është eliminuar kandidati tjetër Ismet Osdautaj. Votimi për të dy kandidatët do të përsëritet./KosovaPress

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...