Published On: 2 Tetor, 2016

Naim Abazi i bashkohet AAK-së

Këngëtari Naim Abazi iu ka bashkuar Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Ai gjatë një takimi të strukturave të AAK-së, në Prizren, ka thënë se duhet të punohet për t’ia kthyer Kosovës dinjitetin.

“Naim Abazi ishte sot prezent në drekën e shtruar për kryetarin Ramush Haradinaj, ku mori fjalën dhe tha se sot keni nënshkruar një kontratë, keni aderuar në AAK prandaj ju ftojë të punoni së bashku dhe t’ia riktheni Kosovës dinjitetin”, thuhet në një postim në facebook të AAK-së në Prizren.
naimi1

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...