SKANDAL: Shtypshkronja maqedonase shtyp 80 mijë fletëvotime për të testuar makinat

On 6 Dhjetor, 2016 With 0 Komente

Shtypshkronja “Kiro Dandaro”, e cila zyrtarisht ka shtypur fletëvotimet për zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 11 dhjetorit në Maqedoni, të shtunën pasdite ka shtypur 80 […]

Terrori shtetëror i pandalur ndaj shqiptarëve në Maqedoni

On 6 Dhjetor, 2016 With 0 Komente

  Abdulla Mehmeti    Arsyeja e nëntëmbëdhjetë pse duhet të protestohet në ditën e zgjedhjeve parlamentare në Maqedonia, më 11 dhjetor 2016, është: TERRORI SHTETËROR […]

Skandal në Kumanovë, shpërndahen dru për vota

On 6 Dhjetor, 2016 With 0 Komente

Qytetarët e familjeve më të varfra, mbrëmë janë ftuar për të marrë dru për ngrohje në Kumanovë, pikërisht para zgjedhjeve. Tv Telma mëson se ndarja […]

Ekskluzive: Të premten do të publikohen bombat për “Monstrën” dhe Lagjen e Trimave!

On 6 Dhjetor, 2016 With 0 Komente

Deri të premten LSDM mund të publikojë “bombat” për Monstrën, Lagjen e Trimave dhe për vrasjen e Nikolla Mlladenovit, raporton Gazeta Lajm. Kryesia e LSDM-së […]

Shkup – Një makinë e dyshimtë te Amabsada amerikane, alarmohet policia

On 6 Dhjetor, 2016 With 0 Komente

Ministria e Punëve të Brendshme sot konformoi se mbrëmë nga Ambasada Amerikane në Shkup është denoncuar se ka një automjet të dyshimtë në parkingun e […]

On 6 Dhjetor, 2016 With 0 Komente

Ambasada e SHBA-ve në Shkup pa linja telefonika

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shkup mbrëmë ka publikuar në rrjetet sociale se linjat telefonike i kanë të ndërprera. “Linjat telefonike të […]

On 5 Dhjetor, 2016 With 0 Komente

Ish-ambasadorja amerikane në Shkup: Këto janë zgjedhje për të mposhtur kriminelët që kanë robëruar Maqedoninë

Ish-ambasadorja amerikane në Maqedoni, Xhilian Milovanoviç në profilin e saj në facebook duke shpërndarë foto nga mitingu i LSDM në Shkupk ka shkruar se këto […]

On 5 Dhjetor, 2016 With 0 Komente

Kumanova, tragjedia më e rëndë pas luftës së Maqedonisë (Video)

Në këtë emision, përmes përfaqësuesve të të gjitha partive dhe analistëve shqiptarë dhe maqedonas, do ta mësoni se kush do t’i fitojë zgjedhjet e atjeshme. […]

On 4 Dhjetor, 2016 With 0 Komente

Ja si u montuan proceset gjyqësore kundër shqiptarëve (Video)

Në këtë emision, përmes përfaqësuesve të të gjitha partive dhe analistëve shqiptarë dhe maqedonas, do ta mësoni se kush do t’i fitojë zgjedhjet e atjeshme. […]

On 4 Dhjetor, 2016 With 0 Komente

Historia politike e Maqedonisë: 1991-1999 (Video)

Në këtë emision, përmes përfaqësuesve të të gjitha partive dhe analistëve shqiptarë dhe maqedonas, do ta mësoni se kush do t’i fitojë zgjedhjet e atjeshme. […]

On 4 Dhjetor, 2016 With 0 Komente

A kanë hyrë para të dyshimta në zgjedhjet në Maqedoni? (Video)

Në këtë emision, përmes përfaqësuesve të të gjitha partive dhe analistëve shqiptarë dhe maqedonas, do ta mësoni se kush do t’i fitojë zgjedhjet e atjeshme. […]

On 4 Dhjetor, 2016 With 0 Komente

“Lëvizja Besa, lëvizje pro-aziatike” (Video)

Emisioni Zona Express ka shfaqur sonte dokumentarin e jashtëzakonshëm për zgjedhjet në Maqedoni, i titulluar “Udhëkryqi shqiptar në Maqedoni”. Në këtë emision, përmes përfaqësuesve të […]

On 4 Dhjetor, 2016 With 0 Komente

BDI: Ne do të fitojmë bindshëm (Video)

Emisioni Zona Express ka shfaqur sonte dokumentarin e jashtëzakonshëm për zgjedhjet në Maqedoni, i titulluar “Udhëkryqi shqiptar në Maqedoni”. Në këtë emision flasin edhe zyrtarët […]

On 4 Dhjetor, 2016 With 0 Komente

Ja për kë do të votojnë shqiptarët në Maqedoni (Video)

Emisioni Zona Express ka shfaqur sonte dokumentarin e jashtëzakonshëm për zgjedhjet në Maqedoni, i titulluar “Udhëkryqi shqiptar në Maqedoni”. Në këtë emision, përmes përfaqësuesve të […]

On 4 Dhjetor, 2016 With 0 Komente

Lumë njerëzish para qeverisë: Lëkunden themelet e pushtetit aktual

Lumë njerëzish kanë vërshuar sot qytetin e Shkupit. Qindra Mijëra simpatizantë të LSDM-së kanë ardhur para qeverisë së Maqedonisë për të shprehur mbështetjen e liderit […]

On 4 Dhjetor, 2016 With 0 Komente

Kolona të gjata autobusësh dhe makinash drejt Shkupit për mitingun e LSDM-së (FOTO)

Në Shkup janë duke përfunduar përgatitjet për mitingun e koalicionit opozitar maqedonas të udhëhequr nga Lidhja Socialdemokrate e Maqedonisë, që paraqet tuubimin qendror të këtij […]

On 4 Dhjetor, 2016 With 0 Komente

Anketa: BDI rënie drastike

Dështimet në planin e realizimit dhe avansimit të statusit juridiko-kushtetues të shqiptarëve në Maqedoni, dyshimet për korrupsion, kriminalitet masiv si dhe skandalet seksuale kanë ndikuar […]

On 4 Dhjetor, 2016 With 0 Komente

Georgievski: Na duhet qeveri jostabile për të pasur shtet stabil

Koalicioni VMRO për Maqedoninë mbrëmë mbajti tubim në Qendrën e Kulturës “Anton Panov” në Strumicë. ku kryetari i VMRO-DPMNE-së Lubço Georgievski tha se nuk e […]

On 4 Dhjetor, 2016 With 0 Komente

Shqiptarë jepni fund mugoshëve dhe rankoviçëve, tradhtarëve të shqiptarisë

  Zgjidhja është e juaja shqiptar të Ilirides, vendosni nëse doni të ktheheni në kohën e Dushan Mugoshes dhe të Alexander Rankoviqit, votoni klanin e […]

On 4 Dhjetor, 2016 With 0 Komente

Ali Ahmeti ishte i mbrojtur me pancir në Kumanovë?! (FOTO)

Përveç numrit të madh të policisë dhe autoblindave që e shoqëruan kreun e BDI-së, Ali Ahmetin për tu futur në Kumanovë që ta mbajë tubimin […]

Faqja 1 nga 6123...E Fundit »

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...