Published On: 9 Qershor, 2016

Na mbyti hashashi/ Ish kryeministri Berisha publikon të tjera ara të mbjella (Foto)

Arat e mbjella me lëndë narkotike Kanabis Sativa duket i janë bashkangjitur kulturave që kultivohen në Shqipëri, me të vetmin ndryshim që paratë e mbledhura prej këtij produkti përfundojnë xhepat e bandave kriminale.

Ish kryeministri Berisha akuzon për situatën e dalë jashtë kontrollit dyshen Kryeministrin Edi Rama dhe Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri.

“E arat e Edvin Shullazit dhe Saje qorrit ne Fier! Sb”, shkruan ish kryeministri në faqjen e tij në Facebook ndërsa publikon bashkë me të edhe fotot e ardhura denocimet e “Qytetarit Dixhital”.

araa1araa2

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...