Published On: 19 Shkurt, 2016

Myslimani i devotshëm që nuk pi raki me shqiptarë, veç me serb! (Video)

Hashimi tha se nuk pi raki. Këtë e tha sot duke ju referu deklaratës së para dy dite fyese për opozitën dhe qytetarët, por tash duke aluduar se Ramush Haradinaj kishte pirë raki në Kuvend, por ky se bën këtë si mysliman i devotshëm.

Ndoshta me shqiptar se ka pi kurrë apo deshi të tregonte se është një lloj isisi me shqiptar, por është një i nënshtruar totalisht me serb.

Ja videoja kur Hashimi ngrente dolli me serbët e Klinës, dhe premtonte traktorët! SHQIPTARI.EU

http://www.shqiptari.eu/ekskluzive-kush-eshte-atentatori-qe-vrau-ahmet-krasniqin-kush-e-porosit-dhe-sa-u-pagua/

 

 
Displaying 2 Comments
Have Your Say
 1. ilmi thotë:

  Qka le nga drenica vetem renca e hajna.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(3) Nuk Pelqej(5)
 2. bekim bardhecaj thotë:

  kur ka pas burrni prej hajnit e rrencanit mjer populli qe asht qorru dhe ësht shurrdhu

  Përgjigjiuni
  Pelqej(20) Nuk Pelqej(4)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...