Published On: 17 Shkurt, 2016

Mustafi nuk pushon për pavarësinë e Kosovës (Foto)

  • Shkodran Mustafi ka vazhduar stërvitjet me skuadrën e Valencia para takimit të radhës në Europa League kundër Rapid Vienan.

Mbrojtësi shqiptar ka pohuar se sot është kohë e mirë për të ushtruar duke promovuar edhe atletet e reja të markës, Nike.
“Kohë e mirë dhe atlete e reja. Këto janë të gjitha që më nevojiten për një stërvitje të mirë”, ka shkruar Msutafi në Instagram.

Paraprakisht, reprezentuesi gjerman ka uruar tetë vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, duke publikuar një fotografi pas triumfit në kampionatin botëror të futbollit për Kombëtare, ku edhe u shpall kampion. /Telegrafi/

https://www.facebook.com/shkodran.mustafi.official.fan.page/photos/a.2149

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...